Başarılı Personellere Belge Verildi
14 Kasım 2017


Suluova Devlet Hastanesinde özverili hizmetleri ile öne çıkan sağlık çalışanları teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.

Hastanede yapılan törende başarılı personelleri tebrik eden Hastane Başhekimi Op. Dr. Mehmet Turgay Türkmen, en büyük hedeflerinin hasta memnuniyeti olduğunu belirtti.

Başhekim Op. Dr. Mehmet Turgay Türkmen, amaçlarının yürütülen hastane hizmetlerinin sunulmasında başarılı ve özverili çalışmaları ile öne çıkan sağlık çalışanlarını emekleri dolayısıyla ödüllendirmek ve diğer çalışanları da teşvik etmek olduğunu belirterek;

“Bu doğrultuda, Hastanemiz “Hasta yönlendirme” hizmetlerinin sunulmasında başarılı çalışmalarından dolayı hastalarımız, hasta yakınlarımız ve hastanemiz ziyaretçileri tarafından takdirle karşılanan ve sürekli teşekkür mesajları alan personellerimizden Yalçın Mutlu ve Büşra Birgül’e teşekkür eder başarılarının devamını dilerim” diye kaydetti.

Başhekimi Op. Dr. Mehmet Turgay Türkmen ayrıca, gayretli ve titiz çalışmalar ortaya koyarak hastalar ve hasta yakınları tarafından hastanede yapılan yemek çeşitlerinin oldukça beğenildiğini ve ayrıca dışarıdan hastaneye gelen misafirler tarafından da temizlik, lezzet, sunum ve çeşitler konusunda da taktir aldığını söyleyerek, Hastane mutfağı aşçılarından Ertan Demirci, Şükrü Özalp, Ali Sarıkaya, Fatih Karagöz’e ve mutfak çalışanları İlker Onur, Kadir Soylu, Şenay Altınkaynak, Aynur Kumat, Semiha Karakaya ve Nilgün Üstün’e de teşekkür ederek, başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Hizmetleri ve emekleri için teşekkür ettiği başarıları personelleri örnek gösteren Başhekim Op. Dr. Mehmet Turgay Türkmen, “başarının ödüllendirilmesi gerekir. Başarılı personellerimize Teşekkür Belgesi verilmesine bundan sonra da devam edeceğiz” dedi.

Ödül programına ayrıca, Başhekim Yardımcısı Dr. Gülay Yetkin, Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürü ile İdari ve Mali Hizmetler Müdür Vekili Sinan Yağlıoğlu ve Müdür Yardımcısı Züleyha Kurnaz’da katıldı.